• MERKEZ
  • Turan Güneş Bulvarı No 76/5 Çankaya 06550
    ANKARA / TÜRKİYE

Kurumsal

Şirket Politikası

Şirket Politikası
images


Kaliteli Hizmet Prensibi

KYOS, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılamak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir. Gerçekleştireceği Telekomünikasyon Sistemleri, Elektronik, Bilgi İşlem Teknolojileri, Enformasyon Sistemlerinin Kurulum, Devreye Alma, Proje Yönetimi, Destek Hizmetleri, Eğitim, Danışmanlık ve bu alanlarda gereken altyapı hizmetlerinin kendi ekipleri veya altyüklenici kullanılarak yapılması faaliyetlerinde kaliteli üretim/hizmet sunma ve müşteri odaklı çalışma temel prensibidir.

images

İş Sağlığı ve Güvenliği Prensibi

KYOS, tüm faaliyetlerinde İSG ile ilgili mevzuat gerekliliklerini göz önüne almaktadır. KYOS İş kazalarının, meslek hastalıklarının ve çevre kirliliğinin önlenmesi bilincine sahip olarak yola çıkmıştır. Bu anlayış çerçevesinde önce insan güvenliği prensibi ile doğal ve sosyal yaşamın korunmasını hedeflemiştir.
images

Sürekli İyileştirme

KYOS, çalışanlarına, teknolojiye, çevreye, iş sağlığı ve iş güvenliğine ve iş süreçlerine yaptığı yatırımlar ve eğitimler ile kurmuş olduğu yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi mümkün kılar.Çözüm önerilerimizi paylaşıyor ve sizden biri gibi çalışıyoruz.