• MERKEZ
  • Turan Güneş Bulvarı No 76/5 Çankaya 06550
    ANKARA / TÜRKİYE

Kurumsal

Hakkımızda

Kyos Telekomünikasyon, Savunma Sanayii, Ulaştırma ve Telekomünikasyon sektörlerinde sabit, mobil ve uydu haberleşme sistemleri, Deniz ve Hava Trafiği İzleme Sistemleri, büyük IT networklerinin projelendirme, montaj, devreye alma, entegrasyon, test, bakım, işletme, eğitim, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini vermektedir. Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu, Körfez ülkeleri ve bölge ülkelerde, konusunda tecrübeli elemanlarıyla, ulusal ve uluslararası iş ortaklarıyla, dünya arenasında yenilikçi çözümler geliştirme ve uygulamada hızla büyüyen bir kuruluştur. 

Sunduğu kurulumdan proje yönetimine, eğitim ve teknik destek hizmetine kadar tüm hizmetleri müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayacak şekilde tasarlar. Anahtar teslimi hizmet mantığı ile yüklenicisi olduğu projelerin kurulum ve devreye alma gibi ana iş kalemlerinin yanı sıra malzeme tedariği, lojistik, depolama, malzeme yönetimi gibi tamamlayıcı hizmetleri de gerçekleştirmektedir. 

Organizasyonunda barındırdığı her biri konularında uzun iş tecrübesine sahip çalışanları ve geçmiş tecrübeleri sayesinde güven sağladığı alt taşeronları sayesinde büyük ölçekli projeleri üstlenebilmektedir. 

Çalışanlarına, teknolojiye, çevreye, iş sağlığı ve iş güvenliğine ve iş süreçlerine yaptığı yatırımlar ve eğitimler ile kurmuş olduğu yönetim sistemlerini sürekli iyileştirmeyi mümkün kılan Kyos Telekomünikasyon, hizmet verdiği firmalara da konusunda uzman personeller yetiştirip insan kaynağı ve iş yönetimlerini de üstlenir. 


S​ahip olduğu “Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikaları” ile verdiği hizmetlerin kalite standartlarının garantisini vermektedir. 


Sektöründe dünyanın en büyük firmaları ile kurduğu ortaklıklar neticesinde edindiği tecrübe ile ortaklarına her alanda destek verirken ülkemizdeki mühendislere yaptığı yatırımla her alanda Türk mühendislerinin aktif rol almasına öncülük etmektedir.

Çözüm önerilerimizi paylaşıyor ve sizden biri gibi çalışıyoruz.